27 FINAŁ WOŚP

Kochani rodzice 
W dniu 13 stycznia 2019 roku (niedziela) w godzinach od 12.00 do 20.00  zapraszamy serdecznie na 27 finał WOŚP w Galerii Echo.  "GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA".  Przedszkolaki z grupy "SMERFY" będą w tym dniu śpiewały kolędy.

BITWA NA ŚNIEŻKI

Grupa III „Jeżyki” i V „Biedronki”  stoczyła prawdziwą bitwę na śnieżki. Przeciwnikami były panie wink 

Ta zabawa to świetne ćwiczenie z zakresu motoryki dużej. Z okrzykiem „ATAAAAK” przedszkolaki z zapałem obrzucały swoje wychowawczynie śniegiem od stóp po szyję. Dzieci  już wiedzą, że nie można obrzucać się śniegiem po głowie i twarzy. Choć czasem i to się zdarzy… niechcąco, oczywiście.  Nasze zimowe zabawy były przyjemne, pożyteczne, kształcące i zdrowe. A WY, RODZICE, STRZEŻCIE SIĘ !!!

DOKARMIANIE PTAKÓW

Śnieg zasypał pola, lasy.
Dokąd lecą głodne ptaki? 
Kto je karmi po zamieci?
Kto?

Wiadomo- dzieci!

 

Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby karmniki  nie były puste. Dzieci z grupy III „Jeżyki” i V „Biedronki” podczas zajęć dowiedziały się, czym można dokarmiać ptaki i uzupełniły ptasią stołówkę. Skrzydlaci przyjaciele na pewno są wdzięczni za pomoc. Takie działania niosą ze sobą wspaniały walor edukacyjny, uczą dzieci odpowiedzialności, dbania o środowisko naturalne, dają możliwość obserwacji, ale także, satysfakcję i wiele radość.

Koncert muzyczny "Karnawał w RIO"

7 stycznia br. gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej, którzy podczas koncertu pt. "Karnawał w Rio" wprowadzili nas w nastrój wspaniałej, karnawałowej zabawy. Przedszkolaki miały okazję posłuchać karnawałowej muzyki z róznych zakątków świata oraz zagrać na instrumentach. Dzieci poznały instrumenty muzyczne tj: puzon, trąbka oraz baryton.

KONCERT MUZYCZNY

Dnia 07.01.2019 r. (poniedziałek)  o godzinie 12.30  w naszym przedszkolu odbędzie się KONCERT  MUZYCZNY  artystów z Filharmonii Świętokrzyskiej  pt. : „Karnawał w RIO

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci

Strony