Opublikowane przez Duda Edyta
dnia
r.
Dziś z ogromnym wzruszeniem pożegnaliśmy dzieci z grup Krasnali i Biedronek, które po wakacjach rozpoczną swoją szkolną przygodę 🎓 Minione lata były czasem nauki, zabawy, odkrywania świata i wielu pięknych chwil spędzonych razem. Dzieci pożegnały przedszkole wyjątkowym występem, który dostarczył wszystkim wielu emocji i wzruszeń Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie Polonezem. ❤️
Kochane Dzieci — dziękujemy za uśmiech, energię i codzienną radość. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy Wam wielu sukcesów w szkole! Rodzicom dziękujemy za zaufanie i współpracę.
Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji ♥️☀️
